Naujienos
Kelionės / žygiai
Kas yra kas...?
------------
E–paštas

KELIONĖ Į SKANDINAVIJĄ, ANGLIJĄ IR DAR ŠIEK TIEK...
2002 07 19 – 2002 08 04

Nuotraukas žiūrėkite čia
Maršrutas: Vilnius (LT) – Ryga (LV) – Talinas (EST) – Helsingis (FIN) – Stoholmas (S) – Oslas (N) – Goteborgas (S) – Helsingborgas (DK) – Kopenhaga (DK) – Hamburgas (D) – Briuselis (B) – Calais (F) – Doveris (UK) – Londonas (UK) – Briuselis (B) – Frankfurtas prie Maino (D) – Ulmė (D) – Berlynas (D) – Varšuva (PL) – Vilnius (LT)
Davyvauja: Remigijus


             17:00. Buvo daug tiulienių. Tiek juos ir temačiau pro tolstančio nuo jų automobilio langą, nes greitai sustojo dėdė vairuotojas, ir aš išvažiavau į Panevėžį. Kai pasakiau vairuotojui, kad keliauju į Skandinaviją, ir kad rytoj ryte jau būsiu Taline, jis iš manęs išsijuokė. Na ir tegul... Išlipau Panevėžio apvažiavime, sėdau į mikrūškę, atvažiavau į Biržų kelią, išgėriau butelaitį alaus ir greitai paėmiau mašiną į Pasvalį. O Pasvalyje sutranzijau turistus, kurie keliauja į Rygą, ir pažadėjo mane ten nuvežti. Bet aš su jais į Rygą nevažiavau, išlipau ant sienos. Išgėriau dar butelaitį alaus, ir pradėjau ieškoti fūros mažiausiai iki estų sienos. Maždaug po valandos turėjau fūrą iki Talino. Važiavom, klausėmės muzikos, kalbėjom apie stopariškus dalykus... Visą naktį...


Rugpjūčio 10 diena

             6:00 išlipau Talino priemiestyje, sėdau į autobusą, kurį man nurodė fūros vairuotojas, ir atsiradau uoste. Nusipirkau bilietą ir laukiau. ~ 8:00 atplaukė laivas, į kurį man reikėjo įlipti. Įlipau, atsisėdau patogioje vietoje, atsidariau butelaitį alaus, gėriau ir rašinėjau draugams eSeMeSus, bo truputį liūdna pasidarė. Plaukėm dvi valandas.

             Tęsinio nebus...

Copyright © 1999 – 2011 by Remigijus Launikonis. All rights reserved.
E–mail: remigijus.launikonis(eta)gmail.com. Atnaujinta: 2012 09 05